Ismét lesz Golden Dove
A Direkt és Interaktív Marketing Szövetség 4 év után ismét megszervezi a hazai direktkommunikációs szakma legrangosabb versenyét. A 6 kategória mellett a zsűri különdíjat is kioszt Best Mobile Solution néven.
A Golden Dove versenyt első alkalommal 2005-ben szervezték meg a szövetség 10 éves fennállásának évfordulójára, célja pedig az volt, hogy sikeres hazai és nemzetközi direkt marketing kampányokat mutasson be és díjazza a legjobb alkotásokat.
Az idei Golden Dove verseny kizárólag hazai kampányokra fókuszál és több pontban is megújul. A zsűri 5 főre bővült: Liptay Gabriella, Geszti Péter, Havasi Raymond mellett Simon Krisztián és Vámos-Hegyi Attila bírálják el a 2011.01.01 és a 2012.06.15. közötti időszakban megvalósuló kampányokat. Nevezni az alábbi kategóriákban lehet: FMCG, autó- pénzügyi és nonprofit szektor, telekom/IT, valamint életmód és kultúra (gyógyhatású készítmények, sport, divat, szórakoztató elektronika, műszaki cikkek, ruházat, éttermek, színházak, mozik, szállodák, személyszállítással foglalkozó cégek). A beérkezett pályázati anyagokból a zsűri egy különdíjat is kioszt a legjobb mobilmarketing megoldásért.
A versenytől a szervezők azt várják, hogy felvonultassa a direkt kommunikációs szakma teljes eszközparkjának kiemelkedő megoldásait az offline és az online eszközökön keresztül a komplex integrált kampányokig. Minden olyan kampány nevezhető, amely a direktkommunikáció kritériumainak megfelel; vagyis interaktív, mérhető és személyesen szólítja meg a fogyasztót.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Protechtor Future Summit: A gazdasági-politikai szakértők már az összeomlást várják, a cégvezérek körében viszont töretlen az optimizmus
Klímaváltozás, járványok, erőforráshiány, biztonsági fenyegetések – válságok mindig is voltak,…
Tovább olvasom >Itt van most Európa legolcsóbb karácsonyi vására
Az erdélyi Nagyszeben karácsonyi vására mára Európa egyik legkedveltebb adventi…
Tovább olvasom >30%-kal kevesebb anyaghasználat már megoldás lenne a klímaválságra
A körforgásos gazdaság globális szükségszerűség: túlmutat a földrajzi határokon, és…
Tovább olvasom >