Illatmarketing már nálunk is
Az érzékszervi marketing eddig is használt elemeinek kiegészítéseként a Mood Medián keresztül, az Ambiusszal partnerségben, már Magyarországon is elérhetővé vált az illatmarketing-szolgáltatás.Az illatanyagok alkalmazása során a számítógéppel vezérelt speciális fúvókák az illatanyagot nanométer nagyságúra bontva juttatják a levegőbe, ahol az illatszemcsék a felszínen lebegve fejtik ki hosszú távú hatásukat. A Mood első hazai megrendelője a prémium kategóriás „health club”-okat üzemeltető Holmes Place International.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Ez az év már valóban az adatmenedzsment éve lesz
Az élelmiszer-kiskereskedelmi szektor sikere idén nagyban múlhat az árképzés, az…
Tovább olvasom >DLA Piper Hungary/Omnibusz javaslat: szükséges egyszerűsítés vagy visszalépés a fenntarthatósági törekvésekben?
Február 26-án hivatalosan is elérhetővé vált a fenntarthatósági jelentéstételi kötelezettségek…
Tovább olvasom >Slow Food Deutschland: nem a rovarok fogyasztása, hanem az élelmiszerpazarlás csökkentése lehet a megoldás
Kritikát fogalmazott meg a Slow Food Deutschland a rovarok Európában…
Tovább olvasom >