Idén másodszor Egészségnap a Tescóban
Augusztus 28-án második alkalommal kerül megrendezésre a Tesco Egészségnap. Az ország 24 pontján, ebből 3 kiemelt helyszínen az egészséges táplálkozásé és életmódé lesz a főszerep.
A Magyar Vöröskereszttel közös véradás, ingyenes szűrővizsgálatok, egészségügyi tanácsadás, a beszállítók egészséges finomságainak bemutatója, gyerekprogramok, valamint iskolakezdési adománygyűjtés várják az érdeklődőket az áruházakban.
A Tesco és a Magyar Vöröskereszt a közel 10 éve tartó stratégiai együttműködésük keretében a véradás mellett egyéb területeken is együttműködik: az áruházlánc többek között helyszínt biztosít a karácsonyi élelmiszer és ruhagyűjtési akcióknak, a közeljövőben pedig defibrillátor-állomások telepítését tervezik az áruházakba.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Nagy Márton: hosszú távon vissza kell térni a beruházás vezérelte gazdasági növekedéshez
Hosszú távon vissza kell térni a beruházás vezérelte gazdasági növekedéshez…
Tovább olvasom >250 forintos kuponok közel 200 Tescóban = több millió forintnyi kapaszkodó 3600 gyermeknek
Egy bántalmazó kapcsolatban nevelkedett háromgyermekes család életének újrakezdését is támogathatják…
Tovább olvasom >Fiatal tehetség, Szécsi Böbe hangszerelte a SPAR új reklámzenéjét
Negyedik alkalommal rendezték meg Csopakon a Banana Records szervezésében a…
Tovább olvasom >