Aranynap-díjat kaptak a legjobb konferencia és wellness szállodák
Hat magyarországi konferencia és wellness szálloda kapott Aranynap-díjat kiemelkedő színvonalú szolgáltatásaiért 2019. évi teljesítménye alapján; a szállodák egész éves munkáját értékelő díjat 15. alkalommal adták át pénteken Budapesten – közölték a szervezők a díjátadó után az MTI-vel.
Hotel Azúr Prémium szálloda, fotó: booking.com
A rendezvényszervező Day Holiday Kft. a megrendelők és a rendezvények résztvevőinek visszajelzései alapján értékeli és díjazza minden évben a legjobb szállodákat, négy éve a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége szakmai partnerségével és támogatásával.
Magyarország legjobb wellness szállodája 2019-ben a siófoki ötcsillagos Hotel Azúr Prémium lett. A legígéretesebb 2019-ben megnyitott szálloda díjat a rendezvénynek is helyet adó Párisi Udvar Hotel Budapest kapta. A legjobb háromcsillagos konferencia szálloda 2019-ben a Tündérkert Hotel Noszvaj lett. Magyarország legjobb négycsillagos vidéki konferencia szállodája 2019-ben a gárdonyi Vital Hotel Nautis superior. Magyarország legjobb négycsillagos budapesti konferencia szállodája 2019-ben a Mercure Budapest Castle Hill. Magyarország legjobb ötcsillagos konferencia szállodája 2019-ben a Hilton Budapest.
A díjnyertes szállodák idén a vírushelyzetre tekintettel csupán kis létszámú szakmai közönség előtt mutatkozhattak be – közölték.
A céges rendezvények, konferenciák, tréningek szervezésére 1995-ben alakult, magyar tulajdonú Day Holiday Kft. 2005 óta rendezi meg az Aranynap-gálát. (MTI)
Kapcsolódó cikkeink
NGM: a SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak
A SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak, áprilisban 14 százalékkal…
Tovább olvasom >KSH: a turisztikai szálláshelyeken a vendégek száma (1,4 millió) 17, a vendégéjszakáké (3,4 millió) 16 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit áprilisban
2025 áprilisában a turisztikai (kereskedelmi, magán- és egyéb) szálláshelyeken 1,4…
Tovább olvasom >MBH gyorselemzés: Újabb hónapban remekelt a turisztikai ágazat
Március után, áprilisban ismét pörgött a turizmus: a vendégek száma…
Tovább olvasom >További cikkeink
A Hortobágyi Csárdában lett hungarikum a csárda
Hungarikummá nyilvánították a csárdát és a badacsonyi kéknyelűt a Hungarikum…
Tovább olvasom >A szabályosság művésze – A nap képe
Száz ételt örökít meg Robert Patell vagy ezret – valahogy…
Tovább olvasom >Csak tudnám, minek barátkozok veled! – A nap videója
Két páratlan párost is bemutat egyszerre a Zwack legújabb reklámfilmje:…
Tovább olvasom >