Húszéves a Biomark
Megalakulásának 20 éves évfordulóját ünnepelte a Biomark Kft. októberben. A családi vállalkozás minőségi élelmiszerek importálásával, magyar és uniós termékek forgalmazásával, valamint ezek teljes körű disztribúciójával foglalkozik. A vállalkozás az első időkben főként a szlovák juhtúró, a bryndza importjával foglalkozott, ezt követte a cseh tejtermékek behozatala. Napjainkban a Biomark sajtimportjának jelentős része Csehországból származik. A társaság az elmúlt években jelentősen bővítette szolgáltatásai körét, és termékskálája ma már a tej és tejtermékek mellett húskészítményekből, híres cseh mustárokból, valamint egyéb alapvető élelmiszerekből áll.
A Biomark Kft. meghatározó, nagy élelmiszer-kereskedelmi láncoknak és több mint ezer kiskereskedelmi partnernek nyújt széles körű szolgáltatást.
A Biomark-csoporttal raktározásban, logisztikában, árukezelésben együttműködő cég a Tej-S Kft., amely nem csupán EU-konform, Szadán található raktárbázissal, hanem minden igényt kielégítő szállítási kapacitással is rendelkezik.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
A JYSK üzletei idén is zárva tartanak december 24-én
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >A Mars 5 millió dollárt fektet úttörő agrártudományi kutatásokba a földimogyoró jövőjének érdekében
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >NKFH: határértéket meghaladó növényvédőszer tartalom miatt mungóbabot hívtak vissza a forgalmazók
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >
					
					
					