HIPP Bio termékeket hív vissza a Nébih
A közlemény szerint az érintett termékek a HIPP Bio tál 1 év Állatfigurás tészta zöldségekkel tejszínes szószban, a HiPP Bio tál 1+ év Zöldséges-húsos, burgonyakockákkal és borsóval, a HiPP Bio tál 1-3 év Zöldséges rizs+marha, és a HiPP Bio Egytálétel 1+ év Paella zöldségekkel és csirkével, 250 g. A visszahívás oka, hogy a termékek a fekete nadragulya növény borsószerű magvait tartalmazhatják.
A Nébih kéri a vásárlókat, hogy az alábbi azonosító adatokkal megegyező termékeket ne fogyasszák el! A termék forgalmazója a Müller Drogéria Magyarország Bt. A Müller a honlapján tájékoztatta vásárlóit a visszahívásról, az érintett termékek bármelyik Müller üzletbe visszavihetők, a termékek árát blokk nélkül is visszatérítik. A termékvisszahívás kizárólag a fenti adatokkal azonosított termékekre vonatkozik.
A Müller a visszahívás tájékoztatóban azt írta: nincs akut egészügyi kockázat, de nagyobb mennyiségben kellemetlenségeket, pl. hasfájást, hányingert, hasmenést okozhat.
Kapcsolódó cikkeink
Nébih: több mint 300 kockázatos termék miatt kellett Magyarországon intézkedni tavaly
Több mint 300 kockázatos termék miatt kellett Magyarországon intézkedni tavaly…
Tovább olvasom >NKFH: Cape Herb & Spice őrlőfejes fűszereket hívott vissza a forgalmazó
Cape Herb & Spice őrlőfejes fűszereket hívott vissza a forgalmazó,…
Tovább olvasom >A Nébih ajándéka a házasság hetére: Esküvő maradék nélkül
Különleges útmutatóval készült a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) Maradék nélkül…
Tovább olvasom >További cikkeink
KSH: januárban 5,5 százalékkal haladták meg átlagosan a fogyasztói árak az előző év azonos hónapi értékeket
2024. januárhoz viszonyítva az élelmiszerek ára 6,0 százalékkal nőtt, ezen…
Tovább olvasom >Nagy Márton: A januári magasabb fogyasztói árszint átmeneti jelenség
Nagy Márton szerint elfogadhatatlan a magas élelmiszerinfláció, a kormány minden…
Tovább olvasom >NGM-szóvivő: január utolsó napjaiban már korrigáltak az árak
A KSH közlése szerint 2025. januárban a fogyasztói árak átlagosan…
Tovább olvasom >