Heineken látványshow Budapesten
A világ elsőszámú prémium sörmárkája számos meglepő aktivitással és kampánnyal ünnepli 140. évfordulóját világszerte, és ez hazánkban sincs másként. Éppen ezért Budapest egyik köztere nemrégiben átalakult egy éjszakára a Heineken születésnapja és a nemrégiben hazánkban is bevezetett palackok tiszteletére.
Március végén rossz idő ellenére is sok ezren nézték ámulva a Madách téren a Heineken fényfestő show-ját. A hét óra hosszú (19:00-02:00) tér-shownak már az indulására is több százan mentek el, de az érdeklődők hajnalig élvezhették a külön erre az alkalomra készített animációt. A filmet nagyteljesítményű projektorral varázsolták a boltíves irodaház homlokzatára, így 32 x 30 méteres méretben tárult fel a Heineken univerzuma a budapesti érdeklődők előtt.
A sörmárka idén tartogat még meglepetést a hazai fogyasztói számára, hiszen a 140. ünnepi év nagy része még előttünk áll.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
A piaci kihívások mellett is növekedni tudott a BioTechUSA-cégcsoport
Közzétette éves jelentését a tisztán hazai tulajdonú BioTechUSA-cégcsoport: a gazdasági…
Tovább olvasom >Megnövelt kapacitással segíti a húsvéti visszaváltást a MOHU
Az ünnepek közeledtével várhatóan a boltok forgalma növekedni fog, így…
Tovább olvasom >Húsvéti trendek: mit keresnek idén a vásárlók?
Tavaly márciusban, húsvét előtt közel 90 ezer doboz, azaz csaknem…
Tovább olvasom >