Harminc koncert és harminc borász a Rozé Rizling Jazz Napokon
Harminc koncert és harminc borász várja az érdeklődőket a 9. Rozé Rizling Jazz Napokon július 5. és 14. között Veszprémben – jelentette be a rendezvénysorozat ügyvezető igazgatója.
Mészáros Zoltán közölte: a Veszprémfest kísérőrendezvényeként megvalósuló rendezvénysorozat ingyenesen látogatható.
A közönség hazai fellépőket hallhat majd, közöttük számos helyi és környékbeli előadót – tette hozzá.
A rendezvény nyitónapján a Soul & Emotion, a Szűcs Gabi Stereo Swing és a Biga Acoustic Live lép közönség elé. Másnap a Lilienn & Kónyai Tibor Quartet, Gereben Zita és Ruby Harlem szórakoztatja az érdeklődőket. Július 7-én Kazai Ági & Stefan Uhrinak, a Náray Erika Quintet és a Farkas Gábriel Band lép közönség elé. Az Intermezzo, a Gáspár Szilvi Jazz Band és a Bin-Jip nevű formáció július 8-án lép színpadra, másnap pedig a Sofi & The Funktazi, Király Martina és a The Bluesberry Band ad koncertet. A Búzás Banda, a Bagóczky Lívia & Oláh Krisztián Quintet és Tóth Vera július 10-én zenél majd. Másnap a Quiet Chords, a Ti+Mi, valamint Tim Lothar and The Mojo muzsikáját lehet meghallgatni. A Gyöngyhalász Latin Zenekar, Szőke Nikoletta és Roby Lakatos július 12-én zenél majd a közönségnek. A Time Out Duo, a Soul Surge és a Jumping Matt & His Combo nevű formáció másnap lesz hallható. A fesztivál zárónapján a Swing-swing, a SoLaTi Music és Malek Andrea koncertezik.
Mészáros Zoltán közölte: a szervezők célja, hogy a július 10. és 13. között zajló VeszprémFest nagyszínpadának elsősorban nemzetközi fellépőkre épülő és belépőjegyes koncertjei mellett egy ingyenes, mindenki számára elérhető rendezvény is várja a közönséget. Zsandár Tamás, a rendezvény egyik szervezője elmondta, hogy a balatoni borrégió pincészeteinek borait lehet majd megkóstolni az Óváros téren. A borászatok mellett teret kapnak a helybéli őstermelők készítményei és kézműves ételek is – fűzte hozzá. (MTI)
Kapcsolódó cikkeink
Utcai gasztrofesztivál, vacsoraestek és fesztiválos ételrendelés a SopronFesten
A SopronFest Gourmet programjainak keretében, egy héten át városszerte a…
Tovább olvasom >Három új menüsorral újít a Michelin-ajánlott szarvasi bisztró
Három új degusztációs menüsorral újult meg a Michelin Guide Bib…
Tovább olvasom >Ca di Rajo – Menolia Prosecco Extra Brut/Brut/Extra Dry
A Menolia egy Prosecco DOC Treviso, amely a klasszikus Prosecco…
Tovább olvasom >További cikkeink
Csökken a kereskedelem jövedelmezősége – érdemi forrásokat nyit meg a kormány
Május 28-án tartották a Laurel Számítástechnikai Kft. sorrendben 12. Retail…
Tovább olvasom >5500 szépségrajongóval telt meg az MVM Dome
Minden korábbinál nagyobb érdeklődés mellett zajlott le május 23–24. között…
Tovább olvasom >Sikerrel zárult a III. REL Szervezők Napja
Magyarország élen jár a rövid ellátási láncok támogatásában – hangzott…
Tovább olvasom >