Fotóbár üzleteket nyit a Polaroid az Egyesült Államokban
A Polaroid az idén az Egyesült Államokban kísérleti jelleggel tíz „fotóbár” üzletet nyit, ahol az olyan közösségi szolgáltatásokon, mint az Instagram, a Facebook vagy a Picasa elmentett képeket lehet majd szerkeszteni és nyomtatni – írja a Huffington Post.
Az első „Polaroid Fotobar” üzletet a jövő hónapban nyitják meg a floridai Delray Beach-ben. A felhasználók vezeték nélküli csatlakozással tölthetik fel szerkesztésre képeiket okostelefonjaikról az üzletben elhelyezett terminálokra, amelyeken a nyomtatás előtt alapvető szerkesztési műveleteket – például „vörös szem”, kontraszt, fényerő – is elvégezhetnek rajtuk.
A nyomtatási lehetőségek a különböző méretek, így akár poszter-méret mellett többféle papírminőségre és egyéb alapanyagokra, bambusz-, fém-, vagy műanyag lapokra is kiterjednek.
Warren Struhl, a Fotobar alapító ügyvezető igazgatója szerint az új szolgáltatással „fel kívánják szabadítani” az okostelefonok „fogságába esett” fényképeket, amelyekből naponta mintegy másfélmilliárd készül, de a képernyőkön kívül a legritkább esetben jelennek meg máshol is. (MTI)
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Az idén is a háztartások jövőjét meghatározó AI-fejlesztéseken ámulhatnak a berlini IFA látogatói
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >K&H Elemzői kommentár: Elmaradt a meglepetés, de kockázatok azért még vannak
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Az OECD-ben 4,1 százalékra lassult az infláció júliusban
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >