Fehér István a SPAR Csoport kommunikációs vezetőjeként folytatja pályafutását
Fehér István személyében új kommunikációs vezetője van a SPAR Csoportnak. A szakember a budapesti Közgazdaságtudományi Egyetemen végzett okleveles közgazda. Pályafutása első részében a külkereskedelemben dolgozott különféle vezető beosztásokban, majd kereskedelmi tanácsosként Norvégiában tevékenykedett.
A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. csapatához 1998-ban csatlakozott. Az ott eltöltött évek alatt kommunikációs és marketingfeladatokat is ellátott. Mostani kinevezéséig a marketing-terület helyettes vezetője volt. Fehér István elismert marketingszakember, 2008. óta a Magyar Marketing Szövetség elnökségének tagja.Új pozíciójában az általa irányított terület fogja össze a SPAR Csoport kommunikációs feladatait.
„István személyében olyan kipróbált szakember irányítása alá kerül most a kommunikáció, aki rendkívül pontosan ismeri ügyfeleink igényeit, a vállalatcsoport hazai és nemzetközi működését, elkötelezettségét a jövő iránt.” – mondta Feiner Péter a Spar Magyarország Kft. ügyvezető igazgatója, az Igazgatóság elnöke.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Az Ads Interactive Media Group értékesíti 2026-tól az Auchan Magyarország Kft. áruházainak retail média felületeit
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Lakat a zacskón: felkapott lett egy magyar boltfotó, miközben több piacon már kivezetik a műanyag szatyrokat
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Meglepő rendelési statisztikák: a foodora ízekre szedte a magyarok 2025-ös rendelési szokásait
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >


