Európában először hazánkban mutatkozik be az LG új stratégiai modellje
Az LG Electronics (LG) Európában elsőként Magyarországon mutatta be új változó hűtőközeg áramú (VRF – Variable Refrigerant Flow) megoldását, a Multi V IV-et. A vállalat nagy sikerű Multi V termékeinek legújabb generációja az ágazatban kimagasló, az elődjéhez képest is 30 százalékkal jobb energiahatékonysággal bír, aminek köszönhetően csökkennek az üzemeltetési költségek és kisebb a környezet terhelése is.
A Multi V IV az LG több, saját fejlesztésű technológiáját alkalmazza, valamint egy kényelmesen használható, új szabályzási funkciót is tartalmaz. A rendszer telepítését pedig a jelentős súlycsökkenés és a megnövekedett csővezetési lehetőségek segítik.
Az LG az „Épületgépészet: múlt, jelen és jövő” kiállítás főszponzoraként a Közlekedési Múzeumban mutatta be legújabb Multi V megoldását. Az október 27-ig megtekinthető kiállításon helyet kapott a vállalat klímaberendezéseinek történetét bemutató installáció is.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
A piaci kihívások mellett is növekedni tudott a BioTechUSA-cégcsoport
Közzétette éves jelentését a tisztán hazai tulajdonú BioTechUSA-cégcsoport: a gazdasági…
Tovább olvasom >Megnövelt kapacitással segíti a húsvéti visszaváltást a MOHU
Az ünnepek közeledtével várhatóan a boltok forgalma növekedni fog, így…
Tovább olvasom >Húsvéti trendek: mit keresnek idén a vásárlók?
Tavaly márciusban, húsvét előtt közel 90 ezer doboz, azaz csaknem…
Tovább olvasom >