Elindult az Amazon Írországban

Szerző: Trademagazin editor Dátum: 2025. 03. 20. 09:41

Az Amazon elindította írországi online áruházát, az Amazon.ie-t, ahol több mint 200 millió termék érhető el – számolt be az ESM Magazine.

Az Amazon.ie több millió terméket kínál, melyeket akár egy napon belül kiszállít a megrendelőkhöz. A vásárlók az új online platformon vámköltségek nélkül, írországi árakon vásárolhatják meg a kívánt árucikkeket, de az Amazon új Prime tagságára is előfizethetnek havi 6,99 eurós áron.

A kis és nagyobb helyi vállalkozások számára a vállalat hamarosan elindítja a „Brands of Ireland” oldalt, ahol az ír márkák könnyen megtalálhatók lesznek egyetlen helyen. Alison Dunn, az Amazon Írországért felelős vezetője szerint a vállalat évek óta készült erre a lépésre, amely új lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt a vásárlók szélesebb körének elérésére.

A Prime tagság különböző vásárlási, megtakarítási és szórakozási ajánlatokat kínál a vásárlóknak, így többek között gyors, ingyenes kiszállítást is. Emellett a tagság hozzáférést biztosít exkluzív ajánlatokhoz és olyan vásárlási eseményekhez, mint a Prime Day, népszerű tévéműsorokhoz, filmekhez és élő sportközvetítésekhez a Prime Videón, ingyenes játékokhoz a Prime Gaming oldalon, valamint olyan partnerek exkluzív ajánlataihoz, mint az Odeon Cinemas és a Deliveroo.

Azok az ír előfizetők, akik eddig az Egyesült Királyságban regisztráltak, könnyedén átállhatnak az Amazon.ie Prime tagságra, az előző előfizetésük automatikusan megszűnik és visszatérítésre kerül.

Az Amazon.ie elindulását Írország miniszterelnöke és vállalkozásfejlesztésért felelős minisztere is üdvözölte.

Kapcsolódó cikkeink