Elfogyott a hagymás-sajtos csokoládé
Az előzetes jóslatokra rácáfolva sikeres a hagymás-sajtos csokoládé.
A szokatlan ízesítésű édességgel a Tayto nevű ír cég rukkolt ki, és az utolsó darabig eladta az első százezer táblányit. A vállalat a próbaszériát azt követően gyártotta le, hogy előtte felmérte a világhálós reakciók révén a remélhető igényt.
A termék fogadtatása mindazonáltal messze nem egyöntetű siker, hanem meglehetősen szélsőséges. A százezer tábla vevői között akadtak, akik kellemesnek értékelték a hagymás-sajtos csokit, mások már a hallatán is étvágyveszejtőnek minősítették – adta hírül a brit Metro újság.
(MTI)
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Itthon egy robotporszívó, Lengyelországban a legújabb csúcs iPhone vezeti a Black Friday toplistát
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >NGM: biztonságos és tudatos vásárlás a Black Friday ideje alatt, erre érdemes figyelnie a vásárlóknak
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Tízéves az ország legnagyobb iskolai adománygyűjtő programja a PontVelem, a GLS és a Máltai Szeretetszolgálat szervezésében
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >


