Élelmiszeripari cég bérli majd a Goodman gyártócsarnokát
Tíz évre szóló előbérleti megállapodást kötött a vezető integrált ingatlancsoportként működő Goodman és a CaseTech Polska élelmiszeripari beszállító cég. A CaseTech egy 8208 négyzetméteres létesítményt bérel majd a Goodmantől Legnica városában. Az építkezés 2011 augusztusában kezdődik, az átadásra pedig a tervek szerint 2012 februárjában kerül sor.
A létesítmény 5 482 négyzetméteres gyártócsarnokot, 1765 négyzetméter raktárat és további 961 négyzetméternyi irodaterületet foglal magában. Az új komplexum a Legnicai Különleges Gazdasági Övezetben, a Legnickie Pole nevű település térségében található.
Błażej Ciesielczak, a Goodman lengyelországi vezetője szerint az övezet Wrocław és Németország közötti stratégiai elhelyezkedésén túl kiváló autópálya- és repülőtéri kapcsolattal is rendelkezik, ezen adottságai teszik egyre vonzóbbá a régiót – írja a tozsdeforum.hu.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Vezetőváltás a Henkel magyarországi Consumer Brands üzletága élén
2025 április elsejétől Maurizio Salvaggio a Henkel Magyarország Consumer Brands…
Tovább olvasom >A piaci kihívások mellett is növekedni tudott a BioTechUSA-cégcsoport
Közzétette éves jelentését a tisztán hazai tulajdonú BioTechUSA-cégcsoport: a gazdasági…
Tovább olvasom >Megújult a KOMETA – Jó étellel a jó életért
Buona vita!, azaz jó élet lett az olasz gyökerekkel is…
Tovább olvasom >