Édes emlékek – A cukrászatok száz évvel ezelőtti világát idézi az MKVM Életre kelt történelem tárlatvezetési sorozata
Mit kérdezne, ha beszélgethetne egy száz évvel ezelőtt élt cukrász mesterrel? Szeretné tudni, mit készített napi harminc kiló csokoládéból? Hogy mit gondolt, amikor meglátta az első Dobos tortát? Ki volt a példaképe, aki a saját öklével verte szét a puncsos mignonokat, ha azok nem voltak megfelelő árnyalatúak?
A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum Életre kelt történelem című, kéthetente vasárnaponként szervezett tárlatvezetéses eseménysorozatában június 7-én a cukrászatok száz évvel ezelőtti világával ismerkedhet meg a látogató.
Június 7., vasárnap, 16 óra
A programon való részvétel előzetes bejelentkezéshez kötött.
Regisztráció: Kiss Hajnalkánál a kiss.hajnalka.mkvm@gmail.com e-mail címen, vagy az 1/375-6249-es telefonszámon.
Belépő: 800 Ft/fő (a belépővel a múzeum összes kiállítása megtekinthető)
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Átadták a 2025-ös Fenntartható jövőért díjakat: az év legkiemelkedőbb fenntartható vállalatai és vezetői kaptak elismerést
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Átadták a 2025-ös A Fenntartható jövőért díjakat
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Hogyan induljunk el, ha még nem vagyunk jelen az internetes kereskedelemben?
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >

