E-töltők a Spar áruházaknál
Az NKM Mobilitás Kft. 33 e-töltő telepítéséről és üzemeltetéséről állapodott meg a SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft.-vel – írja a portfolio.hu. A töltőket országszerte 17 áruháznál lehet majd igénybe venni.
A SPAR áruházak részére telepítendő elektromos töltőberendezések dupla Type2-es AC csatlakozóaljzatokkal rendelkeznek. Az első telepítésre már június első hetében sor kerül, ezt követően az NKM folyamatosan helyezi üzembe a további töltőállomásokat. A Spar áruházak töltőinek használata kezdetben ingyenes lesz, a töltés a kábel csatlakoztatása után automatikusan elindul.
A Mobiliti egyéb töltőállomásain mára már mindenhol megszűnt a kábel csatlakoztatása utáni automatikus töltés-indítás. Ez a funkció már csak a Mobiliti NKM Töltőpont applikációjából kezdeményezhető, illetve regisztrált ügyfelek részére RFID azonosítóval történő töltés-indítás is elérhető – hangsúlyozza az NKM.
Az NKM e-mobilitással és CNG szolgáltatással foglalkozó társasága, a Mobiliti eddig több mint 150 töltési pontot telepített és üzemeltet jelenleg Magyarországon. (portfolio.hu)
Kapcsolódó cikkeink
28%-os kuponakcióval erősít a SPAR Magyarország
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Közel 140 hazai beszállító, 60%-os növekedés – AI-megoldásokkal gyorsít a SPAR Régiók Kincsei programja
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >A SPAR tovább csökkenti az árakat
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >További cikkeink
Michele Morrone vezetésével megérkezett a HELL CITY
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Kétmillióan már szavaztak, így 125 településen 57 millió forint üti a helyiek markát a Tesco jóvoltából
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >


