Dr. Losó József (Mirelite Mirsa) „az év vállalkozója” díjban részesült
A Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) immáron tizennegyedik alkalommal rendezte meg a hagyományos év végi ünnepi eseményét, a Vállalkozók Napját, amelyre az ország minden megyéjéből mintegy 500 vállalkozó érkezett Művészetek Palotájába.
A rendezvény mára a magyar közélet egyik legrangosabb eseményévé vált, amely a vállalkozói szektor jelentőségét mutatja hazánk gazdasági életében. A vállalkozók kiemelkedő munkájának elismeréseképpen, az eseményen magas szintű állami és szövetségi kitüntetések átadására is sor került.
A kitüntetéseket átadta: Szijjártó Péter, a Miniszterelnökség külügyi és külgazdasági ügyekért felelős államtitkára, Demján Sándor , a VOSZ ügyvezető elnöke, Dr. Lits József, a VOSZ Ellenőrző Bizottság elnöke és Czomba Csaba, a VOSZ soros elnöke.
Az Év Vállalkozója Díja díjazottjai között volt Dr. Losó József is. (Mirelite Mirsa Zrt). (vosz.hu)
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Portugieser csúcstalálkozó: Megvannak a jubileum győztesei
Április 23-án immár tizedik alkalommal szerveztek nemzetközi versenyt a portugieser…
Tovább olvasom >Egyre nagyobb fesztivált csapnak a gin körül
A gin nemcsak az egyik legnépszerűbb ital és longdrink alapanyag…
Tovább olvasom >Bioélelmiszerek a közétkeztetésben a IV. Magyar Gasztronómia Napján
2025. április 26-27-én tartják a IV. Magyar Gasztronómia Napját. A…
Tovább olvasom >