Darált mákot kényszerült visszahívni a SPAR
Visszahívta a forgalomból a 2023.06.30. minőségmegőrzési idejű S-Budget darált mákot a SPAR – jelentette be a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).

A kép illusztráció
A forgalmazó érzékszervi nem megfelelőséggel indokolta az intézkedést – tudatták. A Pa-Comp Kft. által gyártott, 200 grammos kiszerelésben kapható darált mák tételszáma DM 0003. A Nébih kéri a vásárlókat, hogy a jelzett azonosító adatokkal megegyező terméket ne fogyasszák el.
A Nébih mellett felhívást a SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. is közzétette honlapján, ahol közölte: az érintett terméket 2023. január 12-ig mindegyik SPAR üzlet visszaveszi, és a termék árát visszatéríti. A határidő lejárta után visszavételi igényt az info@pa-comp.hu címen lehet kérni – tették hozzá.
Kapcsolódó cikkeink
Fenntarthatóság az idő szorításában
A fenntarthatóság ma már nem csupán erkölcsi kérdés, hanem gazdasági,…
Tovább olvasom >Diákverseny a mozgás és a botanika jegyében
Hatodik alkalommal írt ki az egyetemi hallgatók felé displaytervező pályázatot…
Tovább olvasom >Agrárminisztérium: érkezik a segítség a súlyos tavaszi fagykárt szenvedett termelőknek
A kormány elkötelezett a kertészeti ágazat támogatása mellett a kihívások…
Tovább olvasom >További cikkeink
Romlott a gazdasági hangulatindex az EU-ban és az euróövezetben augusztusban, Magyarországon javult
Romlott a gazdasági hangulatindex az euróövezetben és az Európai Unióban…
Tovább olvasom >Augusztusban négyhavi csúcsára ért fel a GKI konjunktúra indexe
A GKI Gazdaságkutató Zrt. – az EU támogatásával végzett –…
Tovább olvasom >A GVH állítja: minden elköltött 100 forintból legalább 70 a multiké
A multinacionális kiskereskedelmi láncok uralják a 8400 milliárd forint bruttó…
Tovább olvasom >