Csapos, egy korsó cukorkát!
Van egy jó hírünk: elkészült a Jelly Belly márka csapolt sör ízű cukorkája! Van egy rossz hírünk is: elkészült a Jelly Belly márka csapolt sör ízű cukorkája!
A millió ízben különleges csemegéket gyártó vállalkozás nevével itthon nemigen találkozik a vásárló (tőlünk nyugatra annál inkább). Kár, mert mesterei a különféle, édességekhez nem is feltétlenül kötődő, különleges ízek reprodukálásának. Mostani „sztárunk” előtt például, decemberben, tabascós-feketecsokoládés cukorkával lepték meg a nagyközönséget.
Idén januárban – 3 év kísérletezés eredményeképpen – piacra dobták a német szűretlen búzasörök ízének megfelelő cukorkát. Hosszú időszakaszokban foglalkoztak a megfelelő komló, élesztő ízének kiválasztásával, majd a komplex íz kialakításával, méghozzá sok sörértő szerint valóban nagyon jó munkát végezve.
Igen ám, de még termékeik fanjai közül is sokan felháborodtak azon, hogy a cég nem gondolt arra, hogyan befolyásolja ezzel a gyerekek igényeit, akik – az ellenzők szerint – késztetést fognak érezzék arra, hogy a cukorka folyékony változatát is kipróbálják. Sokan még a Jelly Beans termékeinek bojkottjával is fenyegetődztek. A cég vezetői nem értik a dolgot; korábban a kutya sem támadta őket, amikor például Daiquiri, Pina Colada, Margarita és hasonló koktél ízekkel hódítottak a piacon. Alkohol semmilyen termékükben nincs – tartották fontosnak kihangsúlyozni.
Mi azért kipróbálnánk!
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Visszaesett a turizmus konjunktúrája – de még így is a gazdaság egyik legjobban teljesítő szektora
Áprilisban -6 ponton állt a Turizmus Konjunktúra Index (TKI) értéke…
Tovább olvasom >A magyar street food új generációja a Dob utcába költözött – Bemutatkozik a Budapest Bites
A városi street food palettát gazdagító hely prémium grab’n’go élményt…
Tovább olvasom >Ízlelgessük 2025-öt!
Nagyot változott a hazai bárok világa és a koktélfogyasztás kultúrája…
Tovább olvasom >