Co-op: 65-nél is több új üzlet és 1000 új munkahely
Expanziója részeként a Co-op decemberig heti több mint három, összesen több mint 65 új üzlet nyitását, illetve bővített bolt újranyitását és több mint 100 üzlet átépítését tervezi Nagy-Britanniában. A kezdeményezés annak a 130 millió fontos beruházási programnak része, amely révén a cég 1000 új munkahelyet teremt.
Eközben akár 12 új Co-op franchise üzlet is nyílhat még idén – egyetemi helyszíneken is, amelyeket 2021-ben továbbiak követnek majd. Legalább 304 új üzlet csatlakozott az első félévben a Nisa hálózathoz, amelyek 90%-a már tartja a Co-op saját márkás termékeit. Ezen felül a Co-op John Lewis click-and-collect szolgáltatásával kapcsolatos együttműködésébe immár több mint 500 Co-op üzlet vesz részt.
Az új Co-op boltok 100%-ban újrahasznosított energiát használnak majd.
A lánc szerint az élelmiszer-kereskedelmi szektor egyre inkább a vásárlás könnyebbé tétele, a nagyobb választási lehetőség és a szolgáltatások bővítése felé mozdul, ezzel biztosítva a közösségek kényelmét.
Kapcsolódó cikkeink
Jelentősen bővíti hálózatát idén a Lidl Spanyolországban és Portugáliában
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >További cikkeink
Méltányosabb jövedelmet juttat a Lidl a kakaótermelőknek
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Ismét kinyit a Jövő Áruháza a SIRHA Budapest kiállításon! (2. rész)
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >

