Bővíti a finn S-Group Collect And Scan szolgáltatását
A finn S-Group 2022-ben újabb 25 Prisma üzletben kínálja „collect and scan” szolgáltatását, mely eddig négy boltban futott kísérleti jelleggel. A szolgáltatás keretében a vásárlók scannelés után közvetlenül bevásárlótáskájukba tehetik a kiválasztott termékekeket, így fizetéskor már nincs szükség a termékek egyesével történő beolvasására.
A kísérleti projekt első üzletében 2019 novemberében kerültek elhelyezésre az első kézi scannerek és használati utasítások az üzlet bejáratánál. A regisztrációs folyamaton a bolti alkalmazottak kísérik végig a vásárlókat. Az egyes termékek kódjának beolvasását követően a kasszánál a vásárló nyugtát kap és fizethet.
A szolgáltatás igénybevételéhez egy ún. S-Etuk kártya beolvasására van szükség a bejáratnál elhelyezett olvasóval. A használati feltételek elfogadása után a scanner is rendelkezésre áll. Többszöri használat esetén elegendő a kártyát csak felmutatnia a vásárlónak.
Kapcsolódó cikkeink
30 millió euróból fejleszti finnországi sajtüzemét a Valio
A finn Valio tejipari vállalat mintegy 30 millió eurós beruházással…
Tovább olvasom >ISM 2025: A snack- és édesipar globális találkozóhelye
Idén február 2 és 5 között újfent Kölnben adtak találkozót…
Tovább olvasom >7 millió euróért veszi meg a finn Valio a Rasio növényi fehérje üzletágát
A finn Raisio élelmiszeripari vállalat 7 millió euróért értékesíti növényi…
Tovább olvasom >További cikkeink
KSH: áprilisban a kiskereskedelmi forgalom az előző év azonos időszakit 5,0, az előző havit 2,0 százalékkal haladta meg
2025. áprilisban a kiskereskedelem forgalmának volumene a nyers adat szerint…
Tovább olvasom >Csökkent a FAO élelmiszerár-indexe májusban
Csökkent az élelmiszertermékek világpiaci árának referenciaértéke májusban az előző hónaphoz…
Tovább olvasom >Az euróövezetben nőtt a kiskereskedelmi forgalom áprilisban
Havi és éves összehasonlításban egyaránt nőtt a kiskereskedelmi forgalom az…
Tovább olvasom >