Baján nyitott új üzletet a PENNY
Baja város központjában, a Csermák Mihály téren nyitotta meg 231. üzletét a PENNY. Az új diszkont a távolsági buszmegálló mellett található, így nem csak a helyi lakosoknak, de a környékbeli ingázóknak is könnyebben elérhetővé teszi a kiváló minőségű, pénztárcabarát termékeket.
Közel 400 négyzetméteres eladótérrel nyílt meg a PENNY legújabb és egyben második üzlete Baján, amely 18 fő részére biztosít állandó és stabil munkalehetőséget. 2023-ra az áruházlánc összes egysége megújult, így a bajai üzletet is az új arculatnak megfelelően alakították ki, a vállalat fenntarthatósági céljait és a vásárlók igényeit is szem előtt tartva. A teljes LED-es világítás és a korszerű hűtési és légkondicionáló rendszer hozzájárulnak az energiahatékonysághoz: az üvegajtókkal és klímasemleges hűtőközeggel felszerelt hűtők nemcsak halk működésűek, hanem a villamosenergia-fogyasztásuk is alacsony.
„Büszkék vagyunk rá, hogy egy újabb üzletünket nyithattuk meg, méghozzá egy olyan frekventált helyszínen, ami a környékbelieknek és a távolabbról érkezőknek egyaránt könnyen megközelíthető. Folyamatos célunk, hogy az ország minél több területén legyünk jelen és minél szélesebb kör számára tegyük elérhetővé a megfizethető árú, ugyanakkor kiváló minőségű termékeinket. Ennek érdekében folyamatosan bővítjük üzlethálózatunkat”
– mondta Kazatsay Eszter, a PENNY magyarországi kommunikációs vezetője.
Kapcsolódó cikkeink
Pilisvörösváron nyitotta meg kapuit a PENNY legújabb üzlete
A PENNY Magyarország február 6-án, Pilisvörösváron nyitotta meg legújabb üzletét,…
Tovább olvasom >Ingyenes készpénzfelvétel a boltokban: miért nem használjuk?
Több mint másfél éve lépett életbe Magyarországon az a szabályozás,…
Tovább olvasom >Több mint 53 ezer rászorulónak nyújtott segítséget a PENNY 2024-ben
Élelmiszermentés, lovasterápia, beteg gyermekek kívánságának teljesítése és nevelőszülői családokban élők…
Tovább olvasom >További cikkeink
KSH: januárban 5,5 százalékkal haladták meg átlagosan a fogyasztói árak az előző év azonos hónapi értékeket
2024. januárhoz viszonyítva az élelmiszerek ára 6,0 százalékkal nőtt, ezen…
Tovább olvasom >Nagy Márton: A januári magasabb fogyasztói árszint átmeneti jelenség
Nagy Márton szerint elfogadhatatlan a magas élelmiszerinfláció, a kormány minden…
Tovább olvasom >NGM-szóvivő: január utolsó napjaiban már korrigáltak az árak
A KSH közlése szerint 2025. januárban a fogyasztói árak átlagosan…
Tovább olvasom >