Az Asdát megelőzve lett a Lidl London harmadik legnagyobb szupermarketje
A Lidl GB lett a harmadik legnagyobb szupermarket Londonban, miután 9,1%-os piaci részesedést ért el a fővárosban, és ezzel megelőzte az Asdát.
A Lidl több mint kétszer akkora piaci részesedéssel rendelkezik, mint bármely más diszkont szupermarket a fővárosban köszönhetően a Lidl 500 millió fontos londoni beruházásának.
Az elért eredmény ismételten megerősíti a Lidl elkötelezettségét amellett, hogy minden londoni lakos számára elérhető közelségben biztosítson üzletet.
A Lidl amellett, hogy a város valamennyi üzletlánca közül a legdinamikusabb növekedést produkálja, a múlt hónapban az Egyesült Királyság leggyorsabban növekvő szupermarketjének is megválasztották.
A német diszkont 2022-ben kilenc új londoni üzletet nyitott, miközben további öt helyszínt biztosított a városban a jövőbeli terjeszkedéshez, és ezzel több száz új munkahelyet teremtett.
Jelenleg a Lidl több mint 100 üzletet működtet a fővárosban és az M25-ös autópálya környékén, és megerősítette, hogy folytatja terjeszkedési terveit.
Kapcsolódó cikkeink
A legnagyobb értékeinket pazaroljuk el – a Lidl így tesz ellene
Az idei Global Risk Report alapján 2035-re a negyedik legnagyobb…
Tovább olvasom >Olimpikonnal társulva bővíti fehérjekínálatát a Lidl Írországban
A Lidl Ireland az olimpikon és kétszeres Európa-bajnok David Gillickkel…
Tovább olvasom >Hagyományok és újragondolt receptek
A húsvét nemcsak a tavasz és az újjászületés ünnepe, hanem…
Tovább olvasom >További cikkeink
Átadták a Joint Venture Szövetség vállalati díjait
A közel 40 éves múltra visszatekintő Joint Venture Szövetség (JVSZ)…
Tovább olvasom >Jön a kereskedelmi haszon mérséklése? A kereskedőket és az áruházláncokat is kritizálta Orbán Viktor évértékelőjében
Egyes alapvető élelmiszerek árát a kereskedők és az áruházláncok jelentősen…
Tovább olvasom >Zöldség, gyümölcs, tejtermék áfa-visszatérítés a nyugdíjasoknak: működni fog?
A miniszterelnök a szombati évértékelő beszédében bejelentette, hogy az év…
Tovább olvasom >