Amazon: átveszik az uralmat a robotok?
Az Amazon egyik partnere egy olasz városka falai mögött rejtőzik és óránként 600 különböző terméket tud bedobozolni. Napi 24 órában, heti hét napon át.
A Carton Wrap egy aprócska cég, és csupán egy azon 630 olasz cég közül, amelyek automata csomagolórobotokat fejlesztenek. A robotgyártás Olaszország egyik leggyorsabban fejlődő iparága, amely tavaly közel 8 milliárd eurót hozott a konyhára.
A gépek az olaszok első számú exporttermékei. Az Amazon és a Walmart egyaránt nagyon sokat vásárol tőlük. A CartonWrap robotjai akár 1000 terméket is be tudnak csomagolni óránként, s nem csak az emberi munkaerőt helyettesítik, de rengeteg pénzt takarítanak meg a csomagolóanyag-hulladék mennyiségének csökkentésével.
Kapcsolódó cikkeink
A túlméretezett csomagolás nemcsak a vásárlót veri át, hanem a körforgásos gazdaság alapelveit is sérti
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >További innovációs termékek
Herbow 3in1 Mosóparfüm
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Herbow Gépi Mosogatószer
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >

