A szlovének több mint fele Horvátországban nyaralna az idén
A szlovének 71 százaléka tervez nyaralást az idén, és a válaszadók több mint fele Horvátországban üdülne – derült ki a Mediana közvélemény-kutató felmérésének vasárnap nyilvánosságra hozott eredményéből.
A közvélemény-kutatás szerint a szlovének második legkedvesebb célpontja Szlovénia, majd Görögország és Olaszország következik, de többen utaznának Montenegróba, Albániába, Spanyolországba, Törökországba, Magyarországra és Bosznia-Hercegovinába.
A válaszadók egyötöde már kifizette a nyaralását, több mint egynegyedük már kiválasztotta a célpontot, de még nem fizetett, és szintén egynegyedük még nem döntött, utazna-e. A megkérdezettek 29 százaléka válaszolta azt, hogy nem tervez az idén üdülést. A válaszadók egyharmada 4-7 napos üdülést tervez, míg egynegyedük több mint tíz napig maradna külföldön.
A felmérést a Mediana június 16. és 19. között internetes megkeresések alapján végezte 580 felnőtt részvételével.
Kapcsolódó cikkeink
Így borozunk!
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >További cikkeink
Közel 140 hazai beszállító, 60%-os növekedés – AI-megoldásokkal gyorsít a SPAR Régiók Kincsei programja
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >

