A SPAR újabb 14 Plus áruházat alakított át SPAR üzletté
A SPAR Magyarország Kft. az elmúlt évben vette át a Plus hálózatot és 2009. januárjában elkezdődött a Plus üzletek SPAR üzletekké átalakítása.
Az új SPAR helyszínek: Solt, Sümeg, Érd, Balassagyarmat, Szécsény, Lajosmizse, Kiskőrös, Kiskunhalas. Egyszerre két üzlet alakult át Szombathelyen, Zalaegerszegen és Salgótarjánban. Jelentősen bővült a termékválaszték, 1500 helyett mostantól 6000 féle termék várja a vásárlókat. Nőtt a friss áru és a kedvező árú saját márkás termékek aránya. A SPAR Csoport Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi lánca. Jelenleg 184 SPAR szupermarketet, 30 INTERSPAR hipermarketet, 20 Kaiser’s szupermarketet és 159 Plus üzletet működtet Magyarországon.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Magyarország 2026 – a stagnálásból való fordulat, de nyitott kockázatokkal
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Adatalapú karbonlábnyom-csökkentés a gyakorlatban: mérés és kompenzáció a SPAR meghatározó rendezvényein
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Zsinórban negyedjére is Legjobb Munkáltató a Borsodi Sörgyár
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >

