A PICK Szeged Zrt. vezérigazgatója nem tervezi, hogy foglalkoztatja Bakács Tibor Settenkedőt
A hét abszolút bulvártémája Bakács Tibor Settenkedő újságíró és Megasztár ex-zsűritag bolti lopása volt: a médiaszereplő egy Tescóban vett magához fizetés nélkül egy kétezer forint értékű PICK szalámit.
A Bors című bulvárlap megkereste a PICK Szeged Zrt. vezérigazgatóját, kívánják-e reklámarcként foglalkoztatni a történtek után az újságírót. Kovács László a kérdést tisztelettel és humorral kezelte:
– A PICK Szeged Zrt. részéről jó választásnak tartjuk Bakács Tibor úr döntését, hogy a piacvezetőnek és elismert hungarikumnak számító PICK téliszalámit vett magához a Tescóban. Nem értünk egyet viszont azzal, hogy fizetés nélkül próbált távozni. Termékünk forgalma meggyőz arról bennünket, hogy a PICK téliszalámi a viszonylag magasabb ára ellenére megéri azt, hogy a pénztárnál leszurkolják érte a vételárát. Bakács úrnak is ezt kellett volna tennie – mondta Kovács László, a PICK Szeged Zrt. vezérigazgatója, azonban nem válaszolt arra a kérdésre, hogy alkalmaznák-e Bakácsot.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Rangos díjakkal ismerték el a SPAR kevesebb műanyagot igénylő, innovatív csomagolási megoldását
Két rangos díjjal tüntették ki a SPAR Magyarország innovatív csomagolástechnológiáját.…
Tovább olvasom >Távozik a Szerencsejáték Zrt. elnök-vezérigazgatója
Távozik a posztjáról a Szerencsejáték Zrt. elnök-vezérigazgatója március 5-ével –…
Tovább olvasom >Hungexpo: több mint 23 ezer látogató kereste fel a Utazás+ Kiállítást és a Budapest Boat Show-t
Több mint 23 ezer látogató kereste fel a 47. Utazás+…
Tovább olvasom >