A negyedik pályázat meghozhatja az egykori Egervin vevőjét
Lezárult az egri Integrált Borgazdaság Zrt. vagyonára a felszámoló Ratis Kft. által kiírt negyedik pályázat. Ezúttal értékelhető ajánlatok is érkeztek.
Akár fordulóponthoz is érkezhet az egykori Egervin, ma Integrált Borgazdaság Zrt. értékesítésének ügye: Szűcs Zoltán, a felszámoló Ratis Kft. regionális igazgatója elmondta: a hétfőn zárult, negyedik pályázati felhívásukra öt értékelhető ajánlat érkezett. A részletekről ugyanakkor egyelőre nem kívánt nyilatkozni, mint mondta, a héten értékelik a pályázatokat, csak ezt követően tud beszámolni a fejleményekről.
Ismeretes: közel nettó egymilliárd forintért árulják az Egri Borvidék hajdan meghatározó vállalatát. Ezért az összegért többek között működőképes technológiát, karbantartott ingatlant, mintegy 150 ezer hektoliteres tárolókapacitást, illetve egy 4,5 kilométeres pincerendszert kínál a felszámoló – írja a HEOL nyomán a vallalakozoinegyed.hu.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Versenytényezővé válik a telephely az e-kereskedelemben
A digitalizáció és a fogyasztói elvárások gyors változása nyomán az…
Tovább olvasom >Exportban erősödik a Gyermelyi – alkalmazkodás a kihívásokhoz
A Gyermelyi Zrt. 2024-es pénzügyi beszámolója alapján világosan látszik: a…
Tovább olvasom >Önkéntes Vízadó program indul Budapesten
Önkéntes Vízadó programot hirdet Budapesten a 10 millió Fa, Budapest…
Tovább olvasom >