A Migros az alkoholárusítás tilalmának feloldásáról szavaz
A svájci Migros tagjai júniusban arról szavaznak, hogy az egykor közegészségügyi célokat szolgáló, 1928 óta hatályban lévő tilalmat félretéve lehessen-e a jövőben a lánc üzleteiben alkoholos italokat árusítani. A cég igyekszik tagjait a szavazásra rábírni és a témáról beszélgetést kezdeményezni – részben egy országos reklámkampány indításával.
A kampányt a szövetkezet öt delegáltja kezdeményezte, amit az országos és regionális Migros testületek egyaránt támogattak. Így most a mintegy 2,3 millió szövetkezeti tag dönthet a sör, bor és szeszes italok árusításának jövőjéről a Migrosnál. A jelenlegi szabályok megváltoztatásához kétharmados többségre lesz szükség.
Kapcsolódó cikkeink
Új márkát indít a Lidl Svájcban a hazai termékek népszerűsítésére
Május 8-án jelent meg svájci üzleteiben a Lidl új Qualité…
Tovább olvasom >Felhagy a Nutri-Score használatával a Nestlé Svájcban
Idén nyártól kezdődően fokozatosan szünteti meg a Nutri-Score címke megjelenítését…
Tovább olvasom >Visszatér a The Body Shop Belgiumba és Svájcba
A brit kozmetikai márka, a The Body Shop hamarosan visszatér…
Tovább olvasom >További cikkeink
Berobbant a Rossmann az e-kereskedelmi toplistára
Először szerepel a Rossmann a PwC által összeállított 2024-es E-toplistán…
Tovább olvasom >K&H fenntarthatósági index: több a jó szándék, de a tettek még váratnak magukra
A 300 millió forintnál nagyobb árbevételű hazai vállalatok körében végzett…
Tovább olvasom >75 év szenvedély, teljesítmény és innováció – a Shell és a Scuderia Ferrari HP ikonikus együttműködését ünneplik világszerte
A Shell idén ünnepli a Scuderia Ferrari HP-vel való legendás…
Tovább olvasom >