A Foodsival összefogva küzd a Carrefour Polska az élelmiszerpazarlás ellen
A Carrefour Polska bejelentette, hogy a Foodsi lengyel start-up vállalkozással összefogva száll harcba az élelmiszerpazarlás ellen.
– A Foodsi egy applikáció, melyben a felhasználók teljes értékű, ám közeli lejáratú termékeket vásárolhatnak többek között éttermektől, üzletektől és pékségektől – közölte a kiskereskedő.
A jövőben élelmiszert, tisztítószereket és kozmetikai cikkeket tartalmazó csomagok is elérhetők majd a Carrefour hálózatában.
– A Foodsival való együttműködés különös jelentőséggel bír számunkra, mert a lengyel vállalkozások, így start-upok támogatása is a Carrefour Polska vállalati kultúrájának és stratégiájának szerves része – mondta el Piotr Lubiewa-Wieleżyński, a Carrefour Polska értékesítésfejlesztési igazgatója. – Ez egy újabb lépés az élelmiszerpazarlás csökkentése felé (és nem csak) a Carrefour-nál – tette hozzá a szakember.
A lejáratközeli termékeket tartalmazó Foodsi csomagok már megvásárolhatók a Carrefour lengyelországi üzleteiben.
A felhasználók a bolti árakhoz képest több mint 66%-os kedvezménnyel rendelhetnek többek között tejtermékeket, konzerveket, lédig termékeket, illetve készételeket tartalmazó csomagokat.
A Foodsi alkalmazás letölthető a Google Play Store-ból és az App Store-ból. Az alkalmazás a felhasználó által megadott helyszín alapján tesz javaslatot a csomagokat kínáló Carrefour áruházakra vonatkozóan.
Kapcsolódó cikkeink
Az új lengyel államfő nemzetközi koalíciót hozna létre a Mercosur-megállapodás ellen
Nemzetközi koalíciót hozna létre Karol Nawrocki Lengyelország frissen beiktatott elnöke…
Tovább olvasom >Írország: nyáron csúcsra jár az élelmiszerpazarlás
A Too Good To Go friss felmérése szerint az ír…
Tovább olvasom >„Deluxe” kenyerek a Lidlben: szintet lép a diszkontlánc prémium stratégiája Lengyelországban
Új szintre emeli pékáru-kínálatát a Lidl Lengyelországban, ahol a prémium…
Tovább olvasom >További cikkeink
62 700 vásárlás – minden korábbi rekord megdőlt az ALDI Sziget-boltjában
Immár nyolcadik alkalommal települt ki az ALDI a Sziget Fesztiválra…
Tovább olvasom >A Minecraft világa megelevenedik a SPAR áruházaiban
A világ egyik legismertebb és legkedveltebb videojátékának karakterei – köztük…
Tovább olvasom >Agrárminisztérium: a nemzeti kormányra mindig számíthatnak a magyar gazdák
A kormány egyik legfontosabb szövetségesei a magyar gazdák, ezért a…
Tovább olvasom >