A devizahitelesek többsége nem fog profitálni a forinterősödésből
A devizahitelesek többsége továbbra is svájci frankban van eladósodva. A forint euróval szembeni erősödése így komoly hatást nem gyakorol majd a törlesztő részletekre, hiszen a svájci frank még a forintnál is jobban tudott erősödni.
A JP Morgan elemzőház legfrissebb elemzésében egyébként arra számít, hogy jövő év végére akár a 250-es szintig is süllyedhet a forint-euró árfolyam.
A Gazdasági Rádió cikkét elolvashatja, illetve a Taraczky Andrejjel, a Budacash Brókerház elemzőjével készült interjút meghallgathatja, ha az alábbi linkre kattint:
http://www.gazdasagiradio.hu/cikk/44346/
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Ez az év már valóban az adatmenedzsment éve lesz
Az élelmiszer-kiskereskedelmi szektor sikere idén nagyban múlhat az árképzés, az…
Tovább olvasom >DLA Piper Hungary/Omnibusz javaslat: szükséges egyszerűsítés vagy visszalépés a fenntarthatósági törekvésekben?
Február 26-án hivatalosan is elérhetővé vált a fenntarthatósági jelentéstételi kötelezettségek…
Tovább olvasom >Slow Food Deutschland: nem a rovarok fogyasztása, hanem az élelmiszerpazarlás csökkentése lehet a megoldás
Kritikát fogalmazott meg a Slow Food Deutschland a rovarok Európában…
Tovább olvasom >