2010-ben bővül a düsseldorfi szakvásárok kínálata
A Messe Düsseldorf GmbH vásártársaság 2010-ben tovább bővíti rendezvényeinek kínálatát, és két szakvásár ősbemutatóját is ünnepelheti: a Glasstec nemzetközi üvegipari, -gyártási, -feldolgozási és üvegtermék szakvására mellett párhuzamosan rendezik meg a Solarpeqet, a napenergia-hasznosító rendszerek előállításának nemzetközi szakvásárát is. Szintén először rendezik Düsseldorfban november végén a Valve World Expot, a szelepek és szeleptartozékok vezető világvásárát. Mindkét új rendezvény tartalmilag kitűnően kiegészíti a Tube Düsseldorf csőipari szakvásárt.
Több mint 60 éves külföldi tapasztalatával a vállalatcsoport világszerte több mint 5000 rendezvényt szervezett már, és ez a szám 2010-ben további 80-nal bővül.
A vásárperiódusokból eredően kevesebb rendezvényt kínáló 2009-es vásári évben a Düsseldorfi Vásárváros 15 saját rendezésű szakvásárnak adott otthont, amelyet több mint 15 000 kiállító vállalat és több mint 800 000 szakmai látogató keresett fel.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Versenytényezővé válik a telephely az e-kereskedelemben
A digitalizáció és a fogyasztói elvárások gyors változása nyomán az…
Tovább olvasom >Exportban erősödik a Gyermelyi – alkalmazkodás a kihívásokhoz
A Gyermelyi Zrt. 2024-es pénzügyi beszámolója alapján világosan látszik: a…
Tovább olvasom >Önkéntes Vízadó program indul Budapesten
Önkéntes Vízadó programot hirdet Budapesten a 10 millió Fa, Budapest…
Tovább olvasom >